Доставка Укрпошта


Другий спосіб:

«Укрпошта Стандарт» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням паперів, документів або інших предметів (до 30 кг), оцінка вартості яких визначається відправником.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» пересилаються на всій території України.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» приймаються:

– в обласних центрах, м.Києві – у приміщенні відправника, у виділених відділеннях поштового зв’язку або дільницях кур’єрської доставки
– у районних центрах та містах обласного значення – у виділених відділеннях поштового зв`язку, у приміщенні відправника (за попередньо укладеним договором).

Нормативні строки пересилання відправлень «Укрпошта Стандарт» між обласними центрами України, м. Києвом та в межах обласного центру України.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» доставляються:

До запитання («склад») – на адресу відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки;
На адресу одержувача («двері») – на фактичну адресу місцезнаходження.

Не приймаються відправлення «Укрпошта Стандарт» на адреси виправно-трудових установ, військових частин та на абонементні скриньки.

Відправлення «Укрпошта Стандарт», яке не було вручено під час доставки та стосовно якого відсутнє розпорядження відправника чи адресата, зберігається в приміщенні дільниці кур’єрської доставки протягом 14 календарних днів від дати його надходження до відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки.

Have any Question or Comment?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Счетчик BigMir

Каталоги сайтов