НАША ЦІЛЬ

Зробити націю України здоровою!

Доставка Укрпошта


Другий спосіб:

«Укрпошта Стандарт» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням паперів, документів або інших предметів (до 30 кг), оцінка вартості яких визначається відправником.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» пересилаються на всій території України.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» приймаються:

– в обласних центрах, м.Києві – у приміщенні відправника, у виділених відділеннях поштового зв’язку або дільницях кур’єрської доставки
– у районних центрах та містах обласного значення – у виділених відділеннях поштового зв`язку, у приміщенні відправника (за попередньо укладеним договором).

Нормативні строки пересилання відправлень «Укрпошта Стандарт» між обласними центрами України, м. Києвом та в межах обласного центру України.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» доставляються:

До запитання («склад») – на адресу відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки;
На адресу одержувача («двері») – на фактичну адресу місцезнаходження.

Не приймаються відправлення «Укрпошта Стандарт» на адреси виправно-трудових установ, військових частин та на абонементні скриньки.

Відправлення «Укрпошта Стандарт», яке не було вручено під час доставки та стосовно якого відсутнє розпорядження відправника чи адресата, зберігається в приміщенні дільниці кур’єрської доставки протягом 14 календарних днів від дати його надходження до відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки.

Have any Question or Comment?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Комп’ютерне тестування

Лічильник BigMir

Каталоги сайтів